Series
Ratings
159
Flowers of EvilRated ★ 2.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Takopii's Original SinRated ★ 4.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 2.5
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0- You and Everything ElseRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0