Titles you rated
- The Art of SarahRated ★ 3.0
- BargainRated ★ 3.0
- A Time Called YouRated ★ 1.0
- 주관식당Rated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.5- ConnectRated ★ 1.0
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
- ChoikangsikrokRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Marumo's StoryRated ★ 4.0- Voice Season 4Rated ★ 1.0
- A Shop for KillersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0- To My Beloved ThiefRated ★ 3.0

It's NightRated ★ 1.5