Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5- The World of LoveRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Don't Call It MysteryRated ★ 2.5- Where is my DVD?Rated ★ 4.0
- Good NewsRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5- 12th Assistant DeaconRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- CurfewRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5- ForgottenRated ★ 2.5