Series
Ratings
69- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5- Mask GirlRated ★ 3.0
- Shop of the LampRated ★ 3.5