Series
Ratings
62- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
- Imjin War 1592Rated ★ 3.0
- You Quiz On The BlockRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Coffee FriendsRated ★ 4.0
Traveler Season 1Rated ★ 5.0- Extreme JobRated ★ 4.0
Just DanceRated ★ 4.5
Dunia: Into a New WorldRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 5.0- 다큐프라임 - 킹메이커Rated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5- Witch HuntRated ★ 4.5