Series
Ratings
27
MistyRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 5.0
The PromiseRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5