Movies
Ratings
283
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 3.5
RoomRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5