Series
Ratings
45
Deka WankoRated ★ 2.5
MASKED RIDER RYUKIRated ★ 4.0
Avatarō Sentai DonbrothersRated ★ 4.5
Kaitou Sentai Lupinranger VS Keisatsu Sentai PatorangerRated ★ 3.5
Red Eyes: Kanshi Sousa-hanRated ★ 2.5- Shinjuku yasenbyouinRated ★ 4.5
- Shin Abarenbō ShogunRated ★ 4.0
ST MPD Scientific Investigation SquadRated ★ 4.5
Kamen Rider GotchardRated ★ 4.5
Kamen Rider BuildRated ★ 5.0
The 13 Lords of the ShogunRated ★ 5.0
Akuma ga Kitarite Fue wo FukuRated ★ 4.5- Tokyo Salad BowlRated ★ 4.5
- UnboundRated ★ 4.0
Kishiryu Sentai RyusoulgerRated ★ 5.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 3.0
Edo MoiselRated ★ 3.5- Iine! Hikaru Genji-kun Season 2Rated ★ 4.0
Kishiryu Sentai Ryusoulger: The Legacy of The Master's SoulRated ★ 3.5
Gossip: #Kanojo ga Shiritai Honto no ○○Rated ★ 3.5