Series
Ratings
193- Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
- Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
- Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
- Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
The Office Season 7Rated ★ 3.0
The Office Season 6Rated ★ 3.0
The Office Season 5Rated ★ 3.5
The Office Season 4Rated ★ 3.5
The Office Season 3Rated ★ 3.5
The Office Season 2Rated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 2.5
Story of Yanxi PalaceRated ★ 3.5- Beef Season 1Rated ★ 3.5
- Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
- Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 2.5
- Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.0
The Genius PaikRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0