Series
Ratings
127
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 2.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Gintama.Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 2.5- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
- 올림포스 가디언Rated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 4.0
BakumanRated ★ 3.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0