Series
Ratings
28
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5- Youn's KitchenRated ★ 3.0

I Live AloneRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Abnormal SummitRated ★ 3.5

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5