Series
Ratings
57
Memories of the AlhambraRated ★ 5.0- The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.5
When the Weather is FineRated ★ 5.0- 3 Body ProblemRated ★ 5.0
- Welcome to SamdalriRated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
The Crowned ClownRated ★ 3.0- The Silent SeaRated ★ 4.5
The Red SleeveRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The King's AffectionRated ★ 2.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 5.0- Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0