Series
Ratings
136
True DetectiveRated ★ 4.0- Succession Season 4Rated ★ 4.5
Succession Season 3Rated ★ 5.0
Succession Season 2Rated ★ 4.5- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 2.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0- The SympathizerRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5- The Glory Part 2Rated ★ 2.0