Series
Ratings
102
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- InsiderRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- My NameRated ★ 3.5
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
- Juvenile JusticeRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0