Series
Ratings
171
おせんRated ★ 5.0
Wの悲劇Rated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Haken no HinkakuRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0- My Bratty PrincessRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0