Series
Ratings
18
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
- Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0