Series
Ratings
262
Onegai my MelodyRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0- Formula 1: Drive to Survive Season 8Rated ★ 4.0
- Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.0
- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Gokujô!! Mecha mote iinchôRated ★ 3.0
NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0