Series
Ratings
38
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5- MRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0- Old Miss DiaryRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5