Series
Ratings
273- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5

The World of the MarriedRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- I Am SoloRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0- The Silent SeaRated ★ 3.5
- HappinessRated ★ 3.5
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5

UnframedRated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 4.5- My NameRated ★ 2.5
- Heart Signal Season 3Rated ★ 2.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0- Hymn of DeathRated ★ 4.5
- Strangers in LoveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0