Series
Ratings
106
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
- New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
Inspector Park Moon SooRated ★ 3.0
General Hospital 2Rated ★ 3.0
Beautiful MindRated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 1.0- Country DiariesRated ★ 0.5
- SangdoRated ★ 3.5
Moorim SchoolRated ★ 0.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 0.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 0.5
Jang Hee BinRated ★ 2.5- Nonstop 1Rated ★ 1.0
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 1.0