Series
Ratings
18- Narcos: MexicoRated ★ 3.0
- Narcos: MexicoRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5- Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5