Series
Ratings
17
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5