Series
Ratings
106- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Loving YouRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 3.0
StyleRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.5
Spring DayRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5- Blue TowerRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0