Series
Ratings
34
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
Prison SchoolRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Blue Mountain StateRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0