Titles you rated
- Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
- Queen MantisRated ★ 3.0
Beastars Season 2Rated ★ 2.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Magical Girl SiteRated ★ 3.0- EXchange Season 3Rated ★ 2.0

Princess HoursRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 1.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 2.5
A-TEENRated ★ 2.5
Paradise KissRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
- Resident PlaybookRated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- Teen WolfRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 1.5