Series
Ratings
13
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0