Series
Ratings
29
LostRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
나루토 2기Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0