Series
Ratings
255
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.5- Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 2.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0- The BeautyRated ★ 3.0
- The Art of SarahRated ★ 2.5
- Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5
- Hot SpotRated ★ 4.0
- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
- The DaysRated ★ 2.5
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- The White Lotus Season 3Rated ★ 3.0
- The White Lotus Season 2Rated ★ 3.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.0
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 1.5