Series
Ratings
36
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 2.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 1.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.0
PastaRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Queen's FlowerRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0