Series
Ratings
124- Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
- As You Stood ByRated ★ 4.0
- Low LifeRated ★ 4.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
유희왕 1기Rated ★ 4.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0- The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 4.0
Save Me Season 2Rated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0- Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 5.0