Series
Ratings
33- TempestRated ★ 1.5
- Nine PuzzleRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Buried HeartsRated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
- The FrogRated ★ 1.5
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5
StrangerRated ★ 5.0- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0- The Devil's PlanRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5- Black KnightRated ★ 1.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5