Series
Ratings
166
Friends Season 2Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0- One Hundred Years of SolitudeRated ★ 4.0
- Inside ManRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- AdolescenceRated ★ 3.5
Ice WorldRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0- 30 Made ni to UrusakuteRated ★ 3.0
My Dear ExesRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5- Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 3.5- Better Call SaulRated ★ 4.0