Series
Ratings
79
Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School RunawayRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.5
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Born to be a FlowerRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0