Titles you rated
Severance Season 2Rated ★ 4.5- The Bear Season 2Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0- This Is Going to HurtRated ★ 4.5
- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 2.5
Normal PeopleRated ★ 4.5
Parks and RecreationRated ★ 3.0- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
Silo Season 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0- Poker FaceRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 2.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5- A Murder at the End of the WorldRated ★ 2.5
- Heartstopper Season 2Rated ★ 4.5
- Secret InvasionRated ★ 2.0
Queer EyeRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0