Series
Ratings
25
LookoutRated ★ 5.0- 원피스 2기Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0

Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
New NonstopRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5