Movies
Ratings
105
Easy ARated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 3.0- SinglesRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
What Happens in VegasRated ★ 2.0
Love On-AirRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0