Series
Ratings
28
Go Back CoupleRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Outer BanksRated ★ 3.5- Sex/Life Season 1Rated ★ 3.0
- Space ForceRated ★ 1.0
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0