Movies
Ratings
579
A Man Who Was SupermanRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
A Knight's TaleRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.5
StarbuckRated ★ 3.5- Prisoners of the SunRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 3.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.0
X+YRated ★ 3.0
JunoRated ★ 3.0- Bank AttackRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5- Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0
45 YearsRated ★ 3.0
Little BoyRated ★ 3.5
The Last WordRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 2.0- Believer: extended cutRated ★ 5.0