Series
Ratings
23
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 3.5
The Return of SupermanRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5- Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0