Movies
Ratings
125
The CroodsRated ★ 4.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 2.5
Just My LuckRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0