Titles you rated
- UzumakiRated ★ 3.0
- Okehazama: Nobunaga Oda hao no TanjoRated ★ 3.0
Blade of the ImmortalRated ★ 2.5- The Witcher Season 4Rated ★ 2.5
Hanada Shounen-shiRated ★ 5.0
Invasion Season 1Rated ★ 0.5- Romantics AnonymousRated ★ 3.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 3.0
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0- Hot SpotRated ★ 4.0
- GO HOME~Keishichou Mimotofumeinin Soudansitsu~Rated ★ 3.5
- Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 3.0
- Young Sheldon Season 7Rated ★ 3.5
- Young Sheldon Season 5Rated ★ 3.5