Series
Ratings
20
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 2.0
Men on a MissionRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
DEATH NOTERated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.5