Series
Ratings
101
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- Mr. BackRated ★ 5.0
Queen of MysteryRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0