Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
The Lost RoomRated ★ 5.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.5
EliteRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0- KiddingRated ★ 4.5
- KiddingRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5