Series
Ratings
131- Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Emily in Paris Season 5Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.0
- A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0- 코미디 리벤지Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
- High School Mystery ClubRated ★ 4.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0