Series
Ratings
82- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Run with the WindRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 1.0- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
- High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Rilakkuma and KaoruRated ★ 5.0
Tower of GodRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0
Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 4.0