Series
Ratings
81- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- Hot SpotRated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 4.5
- Shop of the LampRated ★ 4.0
- Family PlanRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Pyramid GameRated ★ 3.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0- Comedy RoyaleRated ★ 3.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.0