Series
Ratings
135
New AmsterdamRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0