Series
Ratings
10
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- Justice PaoRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5