Series
Ratings
10- Off To SchoolRated ★ 3.0
- Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 3.0
- Delicious GuysRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 4.5- Abnormal SummitRated ★ 3.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0